Nieuwjaarsvoorstelling donderdag 8 januari 2026
Met een gevarieerde theatervoorstelling in de Rijswijkse Schouwburg, luidt het college van burgemeester en wethouders het nieuwe jaar in op donderdag 8 januari 2026.
De nieuwjaarsvoorstelling heeft als thema ‘Rijswijk heeft karakter’. De voorstelling is tot stand gekomen in samenwerking met Stichting Trias, Centrum voor de Kunsten, het Rijswijks Jeugdtheater, Balletstudio Marijke de Roo en een aantal andere Rijswijkse talenten, onder leiding van Pepijn Jehee.
De voorstelling start om 19.30 uur en duurt tot 20.45 uur. De burgemeester houdt haar nieuwjaarstoespraak aan het begin van de voorstelling in de grote zaal van de Rijswijkse Schouwburg.
Tijdens de voorstelling worden alle inzendingen die zijn ingestuurd voor de kunstwedstrijd getoond. Aansluitend aan de voorstelling is er gelegenheid om elkaar een gelukkig nieuwjaar te wensen onder het genot van een hapje en een drankje. De Schouwburg sluit om 22:00 uur.
U bent van harte welkom!
Programma
19:00 uur – Schouwburg open
19:15 uur – Zaal open
19:30 uur – Toespraak door burgemeester Huri Sahin in de grote zaal
19.45 uur – Aanvang voorstelling
20:45 uur – Gelegenheid nieuwjaarswensen onder het genot van een hapje en een drankje
22:00 uur – Schouwburg gesloten
Entreekaarten
Voor het bijwonen van de theatervoorstelling heeft u een entreekaart nodig.
De gratis entreekaarten (maximaal 2 per persoon) zijn te bestellen via de website van de Rijswijkse Schouwburg.
Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus op = op.
Verhinderd?
Heeft u kaarten kunnen bemachtigen, maar bent u toch verhinderd? Geef dit dan door onder vermelding van uw ordernummer via info@rijswijkseschouwburg.nl.
Ontwerp afbeelding: Irene Tjebbes, winnaar van de Kunstwedstrijd voor de nieuwjaarsvoorstelling met als thema ‘Rijswijk heeft karakter’. Afgebeeld zijn het wapen van Rijswijk en de iconische glazen piramides. De Delfts Blauw stijl refereert naar de brug die Rijswijk lang tussen Delft en Den Haag heeft gevormd.